| erabianleonard a întrebat:

As dori sa`mi recomandati o dieta stricta. Si un program de facut exercitii acasa pentru intarirea musculara si dezvoltarea lor. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Trasnea_Vladut_Andrei_1993 a răspuns:

Te scoli de dimineata si faci 50 de abdomene, 50 de tractiuni daca ai unde, 40-50 de flotari si 100 de genoflexiuni ...de dimineata dupa exerciti iti iei un mar si iesi afara din casa si alergi 1 ora jumate dupa te intorci acasa iti faci un suc de portocale NATURAL si iei 1 banana (la 12:00 ) dupa ce mananci te duci la sala si faci acolo exerciti si te intorci akas la 5:00 si la 6:00 mananci un iaurt cu fulgi de porumb si o caisa sau piersica si seara mai faci 50 genoflexiuni, 30 tractiuni si 30 de flotari si te culci! fundita?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adnanandan a răspuns:

Cel mai bun sfat ar fi sa mergi la un nutritionist te va ajuta plus de asta cu siguranta veri face si niste analize care te vor ajuta!