| erabianleonard a întrebat:

Ce mancare imi recomandati pentru masa musculara?

10 răspunsuri:
| maryus92 a răspuns:

Pentru masa musculara iti recomand, carne multawinking

| erabianleonard explică (pentru maryus92):

Nu mananc carne de porc doar de vita gratare si piepturi de pui. salaturi multe fructe legume. porumb fiert si toate ce contin fibre proteine carbohidrati.happy

| Crucified a răspuns:

Proteine si o funda!

Răspuns utilizator avertizat
| danielalex a răspuns:

Mancare? du-te la sala pentru masa musculara

Răspuns utilizator avertizat
| kakeru a răspuns:

Salut. pentru a creste in masa musculara ai nevoie de 2g proteine /kg Alimentele care contin proteine sunt (piept de pui oua branza lactate mazare orez si altele.) dar pe langa asta daca vrei sa faci treaba buna iti recomand si un whey gold 100% poti cumpara de aici www.megaproteine.ro dar pe langa toate acestea ai nevoie si de un antrenament bine pus la punct

| Zaalin a răspuns:

Ardei iute, ceai verde, produse lactate degresate, carne slaba.

| Dkgray a răspuns (pentru Zaalin):

Argumenteaza treaba cu ardeiul iute si ceaiul verde...

| CrotoruGabriel a răspuns:

Casa faci muschi trebuie sa faci o tocanita de ardei gras.