| ProSys a întrebat:

Cum vi se pare programul acesta de sala?
Luni: piept+abdomen
Marti: picioare+umeri
miercuri: pauza
Joi: spate+trapez
Vineri: pauza
sambata: biceps+triceps+antebrat
Initial ma gandeam sa lucrez vineri bratele si antebratele, dar dupa terminarea vacantei vineri nu voi putea sa stau mai mult de o ora la sala pentru ca termin scoala tarziu.Este vreo problema daca iau 2 pauze pe parcursul saptamanii, iar in week-end doar una?

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Este foarte bine! De 4 ori pe saptamana sala este mai mult decat suficent deci nu ai de ce sa iti faci griji.

9 răspunsuri:
| xXSahadowXx a răspuns:

Daca te tii de el e bine poti ajunge f f bine

| ProSys explică (pentru xXSahadowXx):

Pana acum nu am mai luat de 2 ori pauza in timpul saptamanii.Nu este prea multa odihna? happy

| neanderthalfararusine a răspuns:

Eu zic ca e ok..asa,din punctul meu de vedere, ai nevoie si de pauze

| xXSahadowXx a răspuns:

Nu acum pe bune este cam putina odhina

| ProSys explică:

Cum ti se pare programul?

| cristi1505 a răspuns (pentru xXSahadowXx):

Este suficenta odihna.In general, trebuie sa lasi 2, 3 zile odihna! Atat!

| cristif a răspuns:

O sa-ti ingreunezi ziua de piept, fiindca sambata faci brate...

| FitMonkey a răspuns:

Nu vei putea sta mai mult de o ora la sala?
dar cat stai de obicei?
se sta MAXIM o ora!

| ProSys explică (pentru FitMonkey):

Stiu cat se sta, dar la grupele mari vreau sa lucrez ceva mai mult. cam 1 ora si jumatate.