| WebEye a întrebat:

Deci vreau sa stiu in cat timp as putea sa am si eu asemenea pectorali ca arnold in acest video http://www.youtube.com/watch?v=Y7zntXR-VmA
Nu ii vreau cu nici un cm mai mari sau mai mici, mi se par cei mai tari pectorali!
SI as dori sa stiu exact ce fel de exercitii ma vor ajuta sa ajung la asemenea performanta!

Ms in avans

4 răspunsuri:
| WebEye explică:

Ma refer in primele 13 secunde ale videoclipuluiwinking am omis chiestia asta

| Cosmin86 a răspuns:

Tu crezi ca i-a facut doar cu exercitii?

Arnold manca peste 3 kg de carne pe zi + altele.

Apuca-te de culturism, ia-ti un antrenor si o sa te indrume el, dar sa stii ca nu prea am vazut niciun roman sa ajunga la nivelul ala

| WebEye explică:

Teci vrei sa zici ca fara steroizi nu se poate, lol?

| Cosmin86 a răspuns (pentru WebEye):

Da si tu pe "raspunde" la mesaj, sa primeasca si utilizatorul notificare cand raspunzi.

Unde am pomenit eu de steroizi?