| Sline a întrebat:

Salut tpu.....imi poate spune cineva daca exista meciuri sigure? Sau cel putin o persoana adevarata care da? Si nu tepe

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Meciuri sigure adica asa-numitele "fixed", la astea te referi si tu, nu? Cu siguranta exista oameni care "blatuiesc" meciuri, insa informatiile cu siguranta nu ajung la tine sau la mine sau pe Facebook. Cei care fac asta se feresc, pastreaza doar pentru ei. Cei de pe Facebook care promit marea cu sarea nu urmaresc decat sa pacaleasca lumea.

P.S. Daca prin meciuri sigure te refereai la meciuri care ies mereu sau ceva de genul asta, iti spun eu ca nu exista. Mereu se intampla surprize.

| Sline explică:

Ma refer daca e cineva care chiar da ponturi bune si stie cineva cum dau de el?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sline):

Intrebare de copil mic...

| Drimmero a răspuns:

Nu exista meciuri sigure, daca erau meciuri sigure, iti pariai viata pe ele.Cate si numai cate blaturi nu sunt prin lumea fotbalului, halal sport a ajuns, pacat!