| BadBoy1205 a întrebat:

la fifa 14 cand joci la Carrer Mode se poate schimba echipa initiala? Daca da, cum?

3 răspunsuri:
| Antonioooo a răspuns:

Da se poate.Dar nu e neaparat cum vrei tu, depinde de cat de bun esti si ce oferte primesti dai pe actiunile tale si dai peditiune de transfer dai pana te accepteaza astepti oferte daca iti convine o accepti si gata eu la career mode Fifa 14 am facut cu Raul Rusescu rezultate bune si am primit o oferta de la Everton si acum sunt in Anglia

| BadBoy1205 explică (pentru Antonioooo):

Am scris gresit, manager mode nu carrer. Daca esti la managee mode poti sa schimbi echipa?

| Antonioooo a răspuns (pentru BadBoy1205):

Nu asta nu se poate scuze.