| StefyRO a întrebat:

Ma numesc Oprea Stefan, de aproximativ 7 luni merg la football la Craiova, pentru ca eu sunt de la tara. Am 13 ani, impliniti pe 26 aprilie. Pana la varsta de 12 ani nu am mers la football, din diferite probleme. Am jucat la tara. Din cele 7 luni cand am ajuns, am intrecut multi copii. Care au 7 anii de football, iar eu ia-m depasit in 6 luni. Sunt grupa 99, uni din grupa mea cam jumatate, care domnul ii considera ca sunt mai bunii cred eu. Sau transferat la o alta echipa cum ar fi. Si pe 4-5 dintr-e cei care au ramas printr-e care si eu. Am ramas sa jucam in campionat. Suntem pe 1! Ia-m loat pe Gica Popescu. Evoluez atacant. Am o evolutie buna pentru 6 luni, dar sunt suparat ca ceilalti pleaca in alte parti. De fapt astazi au plecat intr-un tunrneu cum ar fi de cateva zile. Iar noi am ramas sa jucam la antrenamente si campionat. Macar pana in anul viitor, vreau sa demonstrez ca sunt destul de bun. O si inca ceva, uneori cand avem meciuri ff importante, vin aia iar si imi ia locul de titular. Si domnul nu ma baga mult. Cum spuneam vreau sa demonstrez ceva! De acum o sa incerc sa dau gol meci de meci! Am 8 goluri. Si am jucat doar in retur. Daca fac acest lucru, sper ca antrenorul sa isi schimbe parerea. Si sa vada ca merit sa fiu titular cand vin ceilalti. Ma enerveaza faptul ca baga copii in postul meu care sunt mai slabi, dar ii baga ca sunt mai vechi. Eu o sa dau goluri sa le iau locul! Sa arat ca pot! Voi ce spuneti? Ce ar trebui sa fac? Scuze ca am scris atat de mult.

Răspuns Câştigător
| bogdan96bv a răspuns:

Daca vrei sa devi titular ar trebui sa te ti in continuare de antrenamente si sa mergi la toate meciurile chiar daca nu esti titular in fiecare meci. Cu timpul vei fi titular... crede-ma happy

11 răspunsuri:
| gheorgheasdasa a răspuns:

1 - PENIBIL rolling on the floor))
2 - Invata limba romana
3 - Nu te mai lauda aici..iti garantez ca daca antrenorul crede ca nu esti destul de bun..nu esti.oh go on ..nimeni nu baga niste jucatori in locul unuia mai bun doar pentru ca sunt mai vechi..asta e conceptia ta pe care o folosesti ca scuza ca nu esti destul de bun.
4 - Tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva :O? fiecare da un raspuns sustinator doar ca sa ia funda.
Daca chiar vrei sa faci cv..antreneaza-te si singur..invata sa driblezi ( ca pariez ca la asta esti praf ..altfel dovedeai de mult ca esti bun oh go on ) ..bafta

| awpanto a răspuns:

Pai frate... sper, ca la meciuri tu pasezi nu? Centrezi? Daca nu faci toate astea e clar de ce nu te baga...incearca sa ii spui ca o sa fii responsabil de postul pe care il ai! Eu atat am avut se spus! Multa bafta si sa devii CEL MAI BUN ATACANT DIN CAMPIONAT!

| StefyRO explică (pentru gheorgheasdasa):

Mda, fraiere..La drilbing te fac cu ochii inchisi, is nu te mai gasi u sa postezi aiurea. Pariez ca dupa ecranul PC-ului esti un ratat care nu are ce face. Habar nu ai tu cum sta treaba in football sau cu antrenorul, si iauzi ca ma laud. Am spus totul ca sa stie lumea ce sa raspunda. Ratatule

| StefyRO explică (pentru awpanto):

Mai mult pe drilbing, protejare, pasa si suturi.

| gheorgheasdasa a răspuns:

Copile de 13 ani ..gura mica..eu chiar daca nu am facut fotbal de performanta pot sa garantez ca te fac in orice moment..pt ca as putea in orice moment sa ma apuc de fotbal si sa am succes.
Copile..iti garantez ca dintre noi 2 tu esti ratat oh go on.+ incepi sa te plangi pe site-uri ca nu te baga antrenoru.e clara treaba cu tine.
Si app...atacantul e inferior pe teren mijlocasului. mijlocasul e cel mai important jucator..chiar daca tu ai dribla bine ( ceea ce nu cred ) ..antrenoru n-o sa te bage daca nu poti sa recuperezi o minge pe care o pierzi..adik poti sa fii usor de driblat...
Daca nu iti convine realitatea nu mai deschide gura si fa cv in privinta asta oh go on
N-am chef sa ma cert cu copii de 12-13 ani deci oh go on pa

| StefyRO explică (pentru gheorgheasdasa):

Nu te mai gasi tu sa te lauzi ca o sa ai succes etc. Ca nu e usor tu doar scrii pe site esti varza. Si eu nu am spus ca nu ma baga antrneoru ca sunt mai slab, am zis de ce cred. Dar mereu vor fi noobi ratati prost. Care se gasesc sa faca sau sa comenteze ceva aiurea. Si habar nu ai tu ce pot eu.

| gheorgheasdasa a răspuns:

Ce bataie ti-as da sclav..vezi cu limbaju ala..la varsta ta ar tb sa-ti inchizi gura..si in caz ca nu stii sa citesti.N-AM ZIS CA O SA AM SUCCES CA FOTBALIST..PT CA NU VREAU SA MA FAC FOTBALIST..in legatura cu "ratat" ..copile..yo-s la mate-info.n-am cum sa fiu ratat...dar tu faci parte din grupul de copii care se cred la fotbal dar n-o sa ajunga nicaieri..imi place ca tu chiar crezi ca o sa faci cv oh go on rolling on the floor) ..iti gasesc la fiecare academie copii de 10 ani care joaca mai bine decat tine.tu chiar crezi ca ai vreo sansa ma :O rolling on the floor) 8 goluri e prea putin pentru varsta ta..aq cateva saptamani am vaz un baiat de la juniorii rapidului cu 52 goluri oh go on.tu esti mic copil..ai gura mare dar degeaba.
Copilas.ia filmeaza-te odata cand joci..si pune aici un link..ca prea sunt curios cu ce te lauzi oh go on

| StefyRO explică (pentru gheorgheasdasa):

OMG, vorbesc cu toti prostii. 1 Nu prea imi pasa ca esti tu la Mate-Infolaughing Ai vreo sansa sa fac ceva? Esti ZERO, 2. 8 goluri, nici nu au fost in tot campionatul fraiere, cam jumatate din tur. Da tu esti prea prost ca sa citesti. 3 Marsh, crezi tu ca n-am eu nici o sansa, esti prea fraier si pariez ca arati ca un tocilar ce este, tot ce stii e sa pui,, fete,,. Esti un ratat, si ce crezi ca eu sunt prost sa am fantezi? Habar nu ai tu, nici macar nu sti la ce echipa sunt, daca iti spun te caci pe tine. Ratatule, iti dau doar un indiciu: De unde sunt au plecat jucatori si la A.S Roma, care imi povesteau ca la varsta mea erau la fel. Dar tu esti prea varza. Hai mars.

| StefyRO explică (pentru bogdan96bv):

Mersi frate, macar sunt 2 care au minte la topicul asta. Ala e prea prost. O sa tin de antrenamente, ca doar ele te ajuta. Si pariez ca incet, incet cu fiecare gol voi ajunge titular. Am doar 6 lunii de football totusi, si antrenoru munceste sa ma promoveze, spune ca avansez rapid. Este tare. Mersi, ai funda.

| gheorgheasdasa a răspuns:

Bai copil ratat..in primul rand invata sa scrii..ca esti prea prost pentru secolul asta..ai cam mult tupeu sa faci pe altii prosti cand tu n-ai 2 neuroni in capu ala sec.
2 - Eu am de 100 de ori mai multe sanse cu ce vreau sa fac decat tine sa ajungi fotbalist.tu maxim ajungi rezerva baiatului cu prosopu deci gura mica oh go on.app ..ai grija sa nu-ti iei bataie

| StefyRO explică (pentru gheorgheasdasa):

Taci in pzda matilaughing