| alexionut98 a întrebat:

pentru biceps ma ajuta exercitiile cu haltera, corziile elastiice si tractiunile?

Răspuns Câştigător
| dZZanK a răspuns:

Tractiunile sunt mai mult pentru spate. Daca faci cu palmele spre tine atunci lucreaza si bicepsul.
Cu haltera poti face, dar trebuie sa faci cu cresterea greutatii.
Cu corzile elastice poti sa faci.

3 răspunsuri:
| alexionut98 explică (pentru dZZanK):

Se poate observa ceva intr-o luna?

| dZZanK a răspuns (pentru alexionut98):

Nu. Rezultate vei obtine in 2-3 luni daca mergi la sala si cresti greutatea astfel incat sa poti face doar 8-10 repetari. Acasa faci doar pentru rezistenta.

| Gohst a răspuns:

Pentru rezultate excelente iti spun din propie experienta sa incerci ganterele(mai multa libertate de miscare) si bara EZ.

P.S: bara dreapta pune o presiune foarte mare asupra incheieturilor.