| FTLStyle a întrebat:

Salut TPU/prieteni, am inceput de 1 an sa joc fotbal si joc la o echipa de fotbal de liga 5(seniori) care acum promoveaza...eu am 17 ani si as vrea sa intreb daca are rost sa mai continui?

6 răspunsuri:
| Martin_Ana_Maria_2002 a răspuns:

Poti sa contini daca ai si incredere in tine!

| alexandru0995 a răspuns:

Normal ca poti continua esti la o varsta foarte buna, pe viior o sa te ajute si poate ai ocazia sa ajungi si in liga 1, bafta si nu te lasa ai incredere in tine

| FTLStyle explică (pentru Martin_Ana_Maria_2002):

Mersi foarte mult happy

| FTLStyle explică (pentru alexandru0995):

Multi de aici spun ca nu poti ajunge de la echipa la care joc eu, am mare incredere in mine, am jucat doar 20 de minute unde am facut un penalty pentru echipa si am avut 2 ocazii sa dau gol, dar de vreo aprox 2 luni am jucat la Cupa CocaCola si m-am accidentat si nu am mai jucat, este vreo problema?

| alexandru0995 a răspuns (pentru FTLStyle):

Daca iti revii joaca in continuare si nu te lasa, totul vine de la tine daca vrei cu adevarat joci daca nu nu, intelegi?

| FTLStyle explică (pentru alexandru0995):

Ms prietene, sper sa ajung la ceva echipa si daca e sa vii la mine happy