| epicquestion a întrebat:

Recent m-am gandit sa ma apuc sa iau si eu proteine..deoarece am tot mers la sala dar nu se pune nimic pe mine asa ca m-am gandit ca poate un pic de ajutor nu ar strica...intrebarea mea este:

Doza de proteine...ar trebuie sa o consum inainte de sala sau dupa sala?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tinand cont ca proteinele refac fibrele dupa antrenament... inainte CE NAIBA sa refaca?

p.s.: tu iei deja proteine. Iti calculezi cate gr de protiene iei zilnic?

| epicquestion explică (pentru Cosmin86):

Nu stiu pe cutia aia scrie sa iau odata pe zi seara si dimineata...deci...sa inteleg ca cel mai bine ar fi daca as lua numa dupa antrenament?

| Cosmin86 a răspuns (pentru epicquestion):

Nu ai inteles... DIN MANCARE, iti calculezi cate grame de proteina ai zilnic?