| KattySwaag a întrebat:

Sunt cam slabuta insa vreau sa imi fac un abdomen frumos adica vreau sa am pres,ma puteti ajuta cu ceva un grafic care sa il respect zi de zi sau ceva,genuri de exercitii,propuneri, idei? Funda+vot.:*

4 răspunsuri:
| Corina_Ciocsai_1998 a răspuns:

Pentru a face abdomen trebuie sa fi foarte atenta la mancare si inainte de a te apuca de abdomen trebuie sa ti cura de slabit timp de 2 luni fara: paine, prajeli, suc cu acid, dulciuri etc..trebuie sa mananci fructe, salate si carne de pui. apoi te poti apuca sa faci abdomene. big grin

| Hades98 a răspuns (pentru Corina_Ciocsai_1998):

Pentru ce sa mai tina cura de slabire daca ii cam slabuta?

| Hades98 a răspuns:

In primul rand.
Nu trebuie sa antrenezi doar abdomenul... Ca sa arati bine smug
Dar totus. ai grija si la ce mananci/bei, ex : Suc cu acid, Chipsuri in general tot ce inseamna E-uri.
Poti face pe zi 50 Abdomene ( in general ), poti creste treptat pe zi. cu 10 - 20 in Plus.
Si seara daca vrei sa iesi sa alergi este foarte bine deoarece :
1 ora de alergat = 1.000 calorii arse.
Sper ca am fost de ajutor...
Bafta :*!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Corina_Ciocsai_1998):

Nu confunda dieta cu regimul alimentar