| GoGu7 a întrebat:

Vreau sa slabesc cateva kg, vreao 2 sau 3 si nu stiu cum. Voi ce-mi recomandati, nu vreau diete sau cura de slabire ca am mai incercat si nu a mers.

Răspuns Câştigător
| kikatsuki a răspuns:

Incearca legume soia si carne doar de peste nu ingrasa oricat ai manca

6 răspunsuri:
| Luizzza77 a răspuns:

Eu iti recomand dieta montignac care este un stil de viata sanatos si ca efect este slabitul. Poti gasi informatii pe site-ul www.dietamontignac.ro sau cel mai bine citeste una din cartile lui. Succes!

| Adapter a răspuns:

Fa-ti un program adica : Dimineata la ora 09:00 mananci pe la 12:30 mananca un fruct la ora 13:00 mananci, iar si seara la 18:30 - 19:00 cel tarziu. Nu trebuie sa mananci sa te saturi. Du-te joaca-te fotbal, du-te la sala orice nu mai sa faci sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Du-te la sala de gym vreo 2 luni si spune-le ce vrei.te vor ajuta 100%. Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adapter):

E prea devreme sa fie la ora 19 ultima masa.

| lucian_2018 a răspuns:

Exercitiile fizice sunt cele mai bun si sa ai un regim cu mai putine calorii.