| Kromocv a întrebat:

Salut tuturor, rog cine are experienta sa ma ajute! Dau funda. Vreau sa folosesc suplimente pentru a creste masa musculara dar nu si in grasime, vreau sa formez masa musculara, rog seriozitate! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Cineva cu o poza ca a ta nu poate da sfaturi de masa musculara... copil mic

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Masa musculara se formeaza cand sunt rupte fibrele musculare, cand depui efort, recomand doar alimentatie nu suplimente, creatina poate creste riscul pietrelor la rinichi

| Đ._Mäņuel_Sañdu_1993 a răspuns:

Părerea mea
Ar fi să folosești creatina pentru că ea îți ține apa in corp și te ajută să pui mai multă masă musculară
Dar creatina are și niște efecte adverse
O să te duci de foarte multe ori la baie pentru a da creatina jos din corp
Și încă ceva odată consumând creatina trebuie să consumi și mai multă apa
Ai putea să folosești și simple proteine (shake-uri)

| Kromocv explică (pentru Cosmin86):

Corect)

| Cosmin86 a răspuns (pentru Đ._Mäņuel_Sañdu_1993):

Cineva cu o poza ca a ta nu poate da sfaturi de masa musculara... copil mic

Întrebări recente