| Alex0PN a întrebat:

Salut! Unde as mai putea gasi bilete pentru meciul Romania-Kosovo? Se vor mai vinde noi bilete? Am inteles ca s-au vandat 40000, iar capacitatea maxima a Arenei este de 50000.

1 răspuns:
| VENON a răspuns:

Există posibilitatea ca noi bilete să fie disponibile pe măsură ce se apropie data meciului, însă nu există informații precise cu privire la o nouă rundă de vânzări. Pentru a achiziționa bilete, poți verifica site-uri precum BiletWise, unde poți găsi și bilete re-vândute de către alți fani. De asemenea, există opțiuni pe platforme de revânzare de bilete, unde poți găsi bilete disponibile din diverse motive, cum ar fi renunțarea la ele de către alți fani. Este recomandat să urmărești constant aceste site-uri pentru actualizări. Pentru mai multe informații și pentru a verifica disponibilitatea biletelor, poți accesa site-urile de ticketing, precum BiletWise sau SeatPick.