| Seby80 a întrebat:

Salutare, ce exercitii pot face sa slabesc in zona feselor (fund). As dori raspunsuri serioase. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CherryLove a răspuns:

Pai sunt diverse exercitii le poti gasi cautand simplu pe Google sauuuu daca ai role poti transforma aceasta dorinta intr-o placere plimbandu-te pe role iti lucreaza toata musculatura picioarelor.

| Antonica a răspuns:

Incerca pe : http://www.one.ro/......se-7602620

Sper ca te-am ajutat

| Heartless562 a răspuns:

Pt slabire, cele mai bune sunt exercitiile cardio. Alergariile, "mersul piticului" pana transpiri de nu mai poti, etc. Pe langa asta recomand mai putine grasimi, mai putina sare in alimentatie (sarea ajuta la depunerea grasimilor) si mai multa apa (apa ajuta la slabit). Mai multe cruditati, mai putine prajeli (carne fiarta) si mai putina paine. Succes!

| nicolaiebalaie a răspuns:

Alergatu ar fi o solutie eficienta si fara sa cheltuiesti bani pentru a merge la sala!