| costinvlad a întrebat:

Salutare. Cum pot castiga la pariuri? Pe ce pronosticuri sa pariez? Si mai vreau si niste pronosticuri de cota totala 30-40 pentru 11 septembrie 2017, in football toate.

Răspuns Câştigător
| Blastphemy a răspuns:

Păi, pune și la goluri (sub/peste), nu numai la rezultat. Bagă și la tenis, dacă le ai. Uită-te pe FlashScore să vezi pe ce loc sunt fiecare și ce formă au... Analizează meciurile.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

laughing Tu chiar le crezi prosti pe cei de pe TPU? rolling on the floor
Cine ti-ar da gratis vreun un pont castigator? tongue

| marian5946 a răspuns:

Cauta pe site-uri specializate in pronosticuri.Tu chiar crezi ca daca cineva a descoperit o metoda sa castige la pariuri o va dezvalui?

| Blastphemy a răspuns:

Păi, pune și la goluri (sub/peste), nu numai la rezultat. bagă și la tenis, dacă le ai. Uită-te pe FlashScore să vezi pe ce loc sunt fiecare și ce formă au... Analizează meciurile.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Iti recomand un turc priceput; daca dai un ceas cu rubine iti da tot ce vrei

| Drimmero a răspuns (pentru Bula):

Pe sistem ' s-a intalnit hotul cu prostul' )))))