| Xerxess97 a întrebat:

Salutare sportiviiiiii! Am racit groaznic..si doctorul mi-a spus ca 1 luna ar trebui sa numai merg la sala. Daca o luna stau degeaba... musculatura v-a scadea vizibil? In luna asta o sa fac doar flotari si tractiuni...

Răspuns Câştigător
| 567 a răspuns:

Stai linistit eu a trebuit da fac pauza de 6 luni pentru ca mi-am rupt 1 coasta si tot nu mi-a scazut masa musculara

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu "se topește" masa musculară, stai liniștit.
Pa, pa.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu o sa iti scada masa musculara pe care ai pus-o pana acu, nu ar fi normal sa se intample asta.

| vangaelis a răspuns:

In nici un caz nu va scadea musculatura.

| Wehes a răspuns:

Stii ca dupa cateva luni de sala e chiar indicat sa iei pauza 1-2 saptamani.
Acuma daca lipsesti 1 luna mai greu, trebuie sa ai grija la alimentatie, asta e toata smecheria.
Dar ce fel de raceala te-ar tine 1 luna pe bara?! Doar nu ti-a recomandat sa stai 1 luna pe bara pentru ca iti curge nasu?laughing

| TheFuture a răspuns:

Se vor dezumfla muschii si o sa ti se para ca pierzi din masa musclura dar intr'o luna nu pierzi nimicbig grin