| anonim_4396 a întrebat:

Se mai uita cineva la finala de la Australian Open? HAI DJOCOVIC!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, înţeleg că eşti fan. Şi eu îl apreciez foarte mult, dar chiar nu are un stil de joc strălucit, ci doar unul foarte bun, bazat pe viteză şi forţă în acelaşi timp(sau, cel puţin, aceasta este părerea mea).

10 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Djokovic cred ca ia, si Murray are sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă iar ratează Murray o şansă ca asta, poate să se lase de tenis, că până în 2016, când sunt iar Jocurile Olimpice, mai este mult timp.

| JustMe34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Jocul lui Murray nu mi se pare prea grozav.A avut cateva faze tari dar parca s-a mai lasat. Daca bate Nole castiga tati bani deci.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JustMe34):

Nu ştiu ce înţelegi tu prin " grozav ", însă dacă n-ar avea un joc foarte bun, n-ar ajunge atât de des în finale de Grand Slam, chiar dacă nu le prea câştigă.

| JustMe34 a răspuns (pentru anonim_4396):

In comparatie cu al lui Djokovicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JustMe34):

Niciunul nu are un stil de joc prea strălucit.

| JustMe34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, Djokovic are!winking

| JustMe34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce mai conteaza? A castigat...big grin Nu-mi place sa ramana vreo intrebare fara funda, asa ca ti-o dau tie.Multumesc pentru conversatiewinking

| andreicaia99 a răspuns:

Eu fac tenis de 8 ani! stiu stilul amandurora... djokovic e muncitor alearga foarte mult murray mai mult se bazeaza pe stiinta jocului incearca sa il domine de pe spate ceea ce nu e bine pe murray il urasc dar pe djokovic si mai mult hai rafa hai rafa si federer

| JustMe34 a răspuns (pentru andreicaia99):

Putin imi pasa pe cine urasti.Intrebarea a fost pusa mai demult.phbbbbt Si mie imi place de rafa.da de federer nu...