| anonim_4396 a întrebat:

Servus
peste 2 saptamani ma apuc de sala. vreau sa dau jos burtica si putin de la picioare. am 50 kg si 1, 57 inaltime. ce imi recomandati sa fac? pe banda? P.S. nu am instructor, de aia intrebwinking

Răspuns Câştigător
| catalin2098 a răspuns:

Te antrenezi norma dar cu program de definire... poti lua de aici daca vrei http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
asta implica 20 de repetari per set si cardio...in felul asta nu numai ca vei slabi dar vai avea si rezultate...sau faci doar slabire pana iti convine cum arati si dupa iti stabilesti un program in functie de ce obiectiv vrei sa atingi!

5 răspunsuri:
| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

2 ore in fiecare zi pe banda. Dar o ora dimineata si o ora mai spre seara: plz da funditabig grin

| LivingLouder a răspuns:

Pe bicicleta sau pe banda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe toate aparatele! Fiecare antreneaza o grupa de musti! Incepe cate putin, apoi intensifica antrenamentul, la inceput s-ar putea sa ai si febra musculara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Dacă nu ai instructor va fi mai greuț, dacă aveai el îți explica mai multe, în acest mod aveai și mai mult de câștigat.

| Feelings14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, stiu.