| Miruna04 a întrebat:

Stie cineva vreun fan shop FC Bayern München in Romania. Nu neaparat original, dar sa fie cat de cat bune articolele. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Aly07 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......117285545. Mai cauta sigur o sa gasesti. Totusi sa platesti 60 de lei mi se pare cam mult.

11 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Depinde ce vrei sa cumperi. Am eu un tricou cu jucatorul Schweinsteiger aproape nou marimea XXL, culoare negru. Daca vrei mai multe detalii trimite-mi un mesaj. Bafta!

| Miruna04 explică (pentru Aly07):

Mersi. Pe mine m-ar interesa un tricou cu Muller.

| leftside a răspuns:

Poate fan club vrei sa faci nu " fan shop ".

| Miruna04 explică (pentru leftside):

Sunt sigura ca fan shop vroiam sa spun. Definitie: Fan shop-ul este un magazin de unde fanii pot achizitiona produse ale echipei sau artistului preferat laughing mersi oricum

| Miruna04 explică (pentru Aly07):

Mersi foarte mult. Deja am facut comanda.

| Aly07 a răspuns (pentru Miruna04):

Cu multa placere!

| leftside a răspuns (pentru Miruna04):

Pai da, magazinul ala de unde iti poti achizitiona produse ale clubului se numeste fan club, crede-ma ca stiu foarte bine ce vorbesc, oricum fie cum spui tu laughing

| Miruna04 explică (pentru leftside):

Anyway. Intra pe fan club si vezi daca poti cumpara. Eu nu am gasit.
http://fcbayern.ro/

| leftside a răspuns (pentru Miruna04):

Nu mersi, nu sunt fan Bayern.

| Miruna04 explică (pentru leftside):

Atunci nu te mai baga in seama, fara suparare.

| Si_Eu_Hop_1989 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi articole originale http://fans-shop.ro / momentan se fac pre-comenzi de la 01.10 se deschide magazinul online!