| bogz a întrebat:

Sunt baiat si am 1.77 si 76 kg, 18 ani.Am prea mult oare?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nr in centimetri-77 trebuie sa fie acelasi cu nr de kilograme, ca sa fii ok cu greutatea.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru express11):

Nah trebuie sa aiba 65kg. la 77 e gras

| express11 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Acest tabel prezinta raporturile optime intre greutate si inaltime pentru barbati si femei

BARBATI FEMEI
Inaltime (cm) Greutate (kg) Inaltime (cm) Greutate (kg)
195 60
64,5
72,5
90 148
185 42
49,5
50,5
55,5
58,5

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru express11):

Da el e culturist sa aiba 20kg de muschi?

| bogz explică (pentru FatUglyVirgin):

Intrebarea mea era cam ironica, pentru ca da la mine nu conteaza kilogramele si daca te uiti pe profilul meu iti dai seama.Si observ dupa numele tau cine esti.Fac sala de cativa ani+ iau suplimente la greu, momentan nu sunt la definire si mai am putina grasime.

| bogz explică (pentru express11):

La care raspuns vrei sa-ti dau funda, ca Fatugly nu intelege si eu fac sala.

| express11 a răspuns (pentru bogz):

Stratul adipos fiecare il avem indiferent cat de slab esti.ar fi mai bine sa renunti la suplimente.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru bogz):

Si tu care esti? fata aia din dreapta?

| bogz explică (pentru FatUglyVirgin):

Uite nu-mi pun mintea cu tine, continui sa fii prost, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ba prostilor raportul inaltime-greutate... Daca ar avea 76 kg din care 6% grasime? Zyzz avea 1, 86 si 100kg si intre 4-6% grasime, era gras rau nu?

| konekosama a răspuns:

Sincer la 18 ani, esti chiar ok. Poate putin basket n-ar strica! ★