| MihneaIonescu1989 a întrebat:

Sunt nou aici si am aflta de acest TPU pe net. In primul rand sunt comentator sportiv acum am terminat facultatea sunt la un post de televiziune problema mea este ca nu pot comenta meciul cu un coleg el striga prea tare si nu pot sa ma cocentrez am mai comentat meciuri cu alti colegi dar cu el nu pot dati-mi un sfat ce fac este si el tanar si i-am zis sa nu mai strige dar nu ma intelge cred ca 2 minute striga goooooooool ce sa fac cu el?

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutari Mihnealonescu1989.Ai putea sa il rogi frumos, ai putea incerca sa te intelegi cu el, evident ca daca le zici dintr-o data si fara sa le adresezi frumos vor face si mai tare.Roaga-l frumos.Bafta

5 răspunsuri:
| MihneaIonescu1989 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Multumesc o sa incerc

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru MihneaIonescu1989):

Cu placere

| alexs99 a răspuns:

Roaga-l sa nu mai fie atat de zgomotos, sa comenteze mai linistit, daca nu vrea nu ai ce face.

| XTreme00 a răspuns:

Daca striga foarte tare numai la goluri striga si tu cu el, dar nu cred ca el comenteaza jocul de la mijlocul terenul in gura mare.

| MihneaIonescu1989 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Mersi pentru ajutor