| iseenochanges a întrebat:

Sunt slab si am muschii abdominali destul de,,dezvoltati,,insa problema e ca singurul loc unde am grasime (foarte putina) e abdomenul,am auzit ca daca faci miscare si iei L-CARNITINA ar ajuta la slabit, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Da carnitina e perfecta pentru slabit happy.

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

HEI! Miscare multa! Abdomene, coarda, alergarisi bazin. Asta pentru un corp lucrat, atletic! Daca vrei muschi, anabolizante! dar, nu.ti recomand sub nici o forma! Pa!

Răspuns utilizator avertizat
| BracKMyhay95 a răspuns (pentru iseenochanges):

Asta este fbun pentru accelerarea arderii grasimii.Dar tu esti slab si deaceeia se vad patratelele pronuntate. Mai bine punete pe adaugat muschi si dupa poti sa faci definire.

| cristi1505 a răspuns (pentru baru):

Ce?laughing) anabolizante? Anabolizantele sunt seroizii cum ar fi:Anapolon, Danabol, Deca sutra etc.Nu are de ce sa ia anabolizante.S-au inventat suplimentele! Muschii in nici un caz nu se castiga numai cu anabolizantewinking. Anabolizante i-au culturistii si sportivi de performanta.

| cristi1505 a răspuns:

Este cel mai bun supliment pentru slabit dar daca esti slab de ce sa il iei?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru baru):

Anabolizante? esti IDIOT?