| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie in 2-3 saptamani sa devin FORTZA!
ADICA sa fiu extrem de puternic.
Ce imi recomandati? Vreau sa am patratele, piept, spate si brate MARI si PUTERNICE.
Am 15 ani please!

10 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

1. Nu mai visa
2. Du-te la sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cum în așa de scurt timp. Fă flotari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu crezi că după 2-3 săptămâni de sală dintr-un schilod cu brațe subțiri de zici că-s crengi(zic şi eu aşa, nu ştiu cum arăți) o să devii unul cât uşa numai fibră?laughingChestiile astea se obțin în luni/ani de zile de muncă intensivă şi constantă şi depinde de fiecare individ în parte, fiecare are ritmul lui.Aşa că nu mai visa frumos.Şi încă ceva...ce e aşa de urgent de vrei în 2-3 săptămâni să fii "FORTZĂ"? Ai un duel sau ceva?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahahahhaaha, parca mi-l si imaginez laughing

| denisTiky a răspuns:

Ca sa fi tu FORTZA, e nevoie de munca, tata. In 2-3 saptamani nici jumatate de kilogram nu dai jos.

Tu la 15 ani nu gandesti? Asa zisele "patratele" se fac in ani de munca (la sala) si de antrenamente intense nu in 2-3 saptamani.
Cand ai pus intrebarea erai macar constient de ce ai scris, sau nu aveai ce face?

| Uvox a răspuns:

FORTZA e puternică în tine! Nu ai nicio șansă în 3 saptamani. Minte vad ca ai, la ce-ți mai trebuie pătrățele?
FORTZA fie cu tine!

| AnastasiaK a răspuns (pentru denisTiky):

In 2-3 saptamani poti sa dai si 5kg jos cu munca, jumatatea de care zici tu o slabesti si "din greseala" in timpul asta laughing Asta daca nu luam in calcul si o deshidratare, ca asa se pot da si 10kg. De asemenea, tot in 2-3 saptamani se pot obtine patratele lejer daca are deja procentul de grasime scazut. Oricum, la patratele nu vorbim de "ani de munca". Confunzi definirea cu cresterea in masa, a doua fiind cea care necesita ani pentru rezultate mari si nu are nicio legatura cu slabirea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Incepe scoala in 2 saptamani si vreau sa fiu sexy pentru fete

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca e la misto pusa intrebarea laughing

NIMENI nu poate fi atat de retardat...nici macar aia care voteaza cu PSD-ul.