| baiatu12 a întrebat:

Voi cum va antrenati ca sa faceti muschi?
Vreau sa sutez mai tare.
Si n-ar fi rau daca as mai pune ceva muschi!
Sfaturi daca se poate!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Sala + street workout

Pune accent pe exercitiile de baza ( indreptari cu haltera, genuflexiuni cu haltera pe umeri, impins cu haltera/gantere pentru piept, tractiuni, flotari la paralele, mersul fermierului ).

Toate cu greutati care sa nu-ti permita peste 8 repetari ( si la tractiuni, daca faci peste 8 repetari, legi discuri de tine ).

Asta + o alimentatie bogata in proteine ( nu ciorbe si mancare gatita ) si o sa pui muschi.

6 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Fa-ti abonament la o sala de fitness si fa exercitii multe pentru brate. o sa iti spuna instructorul de acolo exact ce trebuie sa faci :3

| baiatu12 explică (pentru BlackEyedGirl):

Ms din nou

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru baiatu12):

N-ai pentru ce happy

| baiatu12 explică (pentru CinevaNou):

Foarte tare videoclipul!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Tu sutezi cu bratele? laughing