| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa merg la sala dar simt ca mergand la sala imit alti oameni transpirati care la randul lor imita persoane sportive de la TV si nu imi place.Toti ca niste roboti care ridica fiare si prea putina naturalete in ei.Care sport e asa mai natural, nu imi plac salile astea de sport ca toti merg cu mainile indepartate de solduri si se cred mari fitosi, ce sport e asa mai natural de care te poti bucura din plin?

Răspuns Câştigător
| UnUtilizator a răspuns:

Street workout

2 răspunsuri:
| Enache_Gabriel_1969 a răspuns:

Ei merg la sala din invidie fata de alti oameni. Dupa parerea mea e mai ok sa-ti faci sala acasa. Flotari, abdomene, chestii de genul. Eu asta fac si stand la tara eu mai si muncesc vara pe la camp cu tata mai car una alta mai pe la tractor ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru UnUtilizator):

Subscriu