| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un pach cu echipele care sunt acum in 2012 dar nu cele romanesi, le vreau pe cele internationale. Pach`ul sa fie pentru fifa2007.

4 răspunsuri:
| ICEbalI a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, insa poate astea te ajuta. http://www.fifaromania.net/download/categorie/fifa-07/
bafta.

| unknownn a răspuns (pentru ICEbalI):

Nu existalaughing? Cine te-a mintit.Normal ca exista, gasesti printr-o simpla cautare de google, eu am dar nu vreau sa-ti dau mura-n gura, tot cautand l-am gasit.

| ICEbalI a răspuns (pentru unknownn):

Nu trebuie sa-mi dai mura-n gura, eu joc fifa12.
Daca nu te-ai prins... eu doar am raspuns, nu am pus intrebareahappy

| unknownn a răspuns (pentru ICEbalI):

Partea cu mura-n gura era adresata autorului intrebariilaughing, asa ca tu nu te-ai prinslaughing