| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare se afla deja in baza noastra de date! Iti recomandam sa reformulezi intrebarea pe care vrei sa o postezi sau sa folosesti casuta de cautare pentru a o gasi pe cea deja existenta : )

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

He he, ne mai onorezi si tu cu prezenta? Unde fugisi, Lena? waiting

| NoChanceForUs a răspuns:

Ocupi serverul cu asta...satană!

| caractere a răspuns:

Foarte bine. Astfel nu se mai repeta miile de intrebari identice. Veneau pe banda rulanta happy

| Tql a răspuns (pentru aliceinchains):

Vă onorez, da' de pe alt front. Cât despre tine, domnu' Lovecur, te-aş sfătui să analizezi mai bine situaţia. Se pare că eşti captiv pe propriul tău teren de joacă, if you know what I mean.

| aliceinchains a răspuns (pentru Tql):

Dar de ce, ce s-a intamplat cu contul tau? sad

| Tql a răspuns (pentru aliceinchains):

Să spunem că l-am "donat", din naivitate.

| aliceinchains a răspuns (pentru Tql):

Aaah, ma gandeam eu ca asta s-a intamplat, imi pare rau! Chiar ma intrebam intr-o zi ce ai patit. happy