| blondissima a întrebat:

Ai renunta la o mie de "maine" pentru un "ieri"?

Răspuns Câştigător
| Parker a răspuns:

"As minti daca as spune ca regret ceva, dar iarasi as minti daca as spune ca nu regret nimic." N. Stanescu

90 răspunsuri:
| xBluO a răspuns:

Da. As renunta la toata viata mea pentru a repara greselile din trecut si pentru a fi copil din nou sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii sigură că DA.
Pa, pa.

| DedeDedycz a răspuns:

Uneori,. da! Dar doar ca sa indrept unele lucruri care se pot intampla "azi", sau doar ca sa mai retraies odata clipele frumoase

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Nu, o mie de maine inseamna in jur de 3 ani pentru o zi?!

NOname
| NOname a răspuns:

M-aş întreba mai degrabă:
"Aş renunţa la o mie de "ieri" pentru un "mâine"?".

| korynna_4355 a răspuns:

Depinde ce am facut ieri.

| cosmin23a a răspuns:

Da. eu as renunta la tot ca sa dau timpul inapoi si sa-i spun persoanei pe care o iubesc ca o iubesc dar acum e prea tarziu asa ca chiar daca imi e greu trebuie sa privesc inainte.

| Anonymus3000 a răspuns:

Pai daca renunta la o mie de maine pentru un singur ieri dupa aia dupa ieri o sa vina azi si dupa azi ce mai vine daca am renuntat la o mie de maine thinking Ma rog eu nu as renunta fiindca ieri stiu deja ce s-a intamplat asa ca vreau sa aflu ce se intampla si maine :X

| GigglesToDay a răspuns:

Nustraight face tu cred ca da esti sup. sau cEstraight face
funda

| BRG a răspuns:

Nu

| Plus44 a răspuns:

O sa spun doar. POATE.
Stiu,e frumos sa traiesti din nou un moment minunat dar e si mai frumos sa traiesti alte, si alte momente frumoase maine, pretuindu-le. Numai bine!

| Fericire04 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| Arrrrrrrrrrrr a răspuns:

Interesanta intrebarea, sa stii ca sunt momente cand a-i da orice pentru a te intorce in timp si sa-ti repari greselile.EU una, da, as renunta la o mie de,, maine '' pentru un,, ieri''

| Overdose a răspuns:

Sincer să fiu nu, ar fi un gest egoist. Dar sunt mulţi care ar renunţă la o mie de "ieri" pentru o singură zi de mâine. happy

| selef a răspuns:

Poate dar nu sunt sigur.

| DorelSudoru a răspuns:

Nici vorba...dao dracu de zi(intamplare)...

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Categoric nu.

| sonya_5952 a răspuns:

As renunta la o o mie de ieri pentru un azi pe care sa mi-l amintesc si peste o mie de maine

| Deathx a răspuns:

Nu! Niciodata. Nu mai vreau sa ma intorc in trecut... vreau sa las tristetea departe.sa incep un nou capitol.cel din trecut este deja un capitol inchis. Vreau sa privesc inainte! Cu siguranta viata imi v-a rezerva si mie ceva bun.
[Viata pentru asta e facuta sa mearga inainte nu sa ne intoarcem noi in trecut de cate ori avem chefbig grin]

Răspuns utilizator avertizat
| DoarImpreuna a răspuns:

Nu. Cu toate ca sunt unele zile pe care as vrea sa le retraiesc totusi maine e provocator, misterios, interesant, maine sa deschid noi orizonturi si drumuri, noi oportunitati etc.

| Hachiko_3659 a răspuns:

Poate maine va fi cat 1000 de ieri, deci nu as renunta.

| sensa a răspuns:

Nu.si oricum nu ar mai fi acelasi"ieri"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noua zi, o noua sansa.Nu as rata o mie de sanse pentru una singura, indiferent cat de tentanta ar fi aceasta.Ce a fost in trecut, ramane acolo.

| TahionN a răspuns:

Nimeni nu ia in considerare si varianta in care renunti la cele 1000 de zile, pentru un "ieri" avand evident un scop/motiv si circumstantele sa faca astfel incat sa nu reusesti?
In fine, daca ar fi sa pot face asa ceva, am niste "ieri" pentru care as renunta la "10000" de maine.

| chibiusa a răspuns:

Depinde care "ieri"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,as face-o pentru ca as vrea sa mai fiu o data cu el.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunt fara probleme la 1000 de zile viitoare si nici nu-mi trebuie nimic in schimb, cu atat mai mult o zi trecuta, inutila. Chiar daca ieri undeva am facut un pas gresit, nu regret nimic, pentru ca in schimbul acestor greseli mereu primesc experienta.

| dany_6394 a răspuns:

Nu