| blondissima a întrebat:

Ai renunta la o mie de "maine" pentru un "ieri"?

Răspuns Câştigător
| Parker a răspuns:

"As minti daca as spune ca regret ceva, dar iarasi as minti daca as spune ca nu regret nimic." N. Stanescu

90 răspunsuri:
| HISTORY_5103 a răspuns:

Da,de ce? Pentru a imi petrece inca o data ziua aia,ziua vietii mele,inca imi aduc aminte,eram la lac,cu prietena,soarele apunea, si eu stateam frumos, cu persoana iubitasad.Mai vreau doar odata

| Gabiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai chiar la,, maine" nu prea pentru ca merg intr-o vacanta demult timp astepta.Plus ca,, ieri" nu prea am avut o zi buna!happy
Dar in rest da as renunta.Ca sa imi repar greselile!
Paaaaaaaaaaa!; d >; d

| LarissaMouse a răspuns:

Buna.da,as renunta.pa

| LarissaMouse a răspuns:

Normal ca da

| TeenageGirl a răspuns:

Nu. Eu vreau sa las trecutul in urma si sa descopar viitorul! :*
Pa, pa!

| jumpsuide a răspuns:

Odaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| IIIx333III a răspuns:

As renunta la toate zilele de maine pentru inca o zi de ieri cu EL...:-

| thelordoftime a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu e mai bine sa uiti ce a fost si in fiecare zi sa incepi o viata noua

| OrangeWind a răspuns:

DA! As renunta.

| aLaLa a răspuns:

Nu! pentru ca ieri probabil a fost o zi superba.dar nu stii niciodata ce-ti poate oferi viitorul si ziua de maine poate fi si mai frumoasa decat cea de ieri!

| Lotte_4915 a răspuns:

Nu cred. poate nu am dreptate, dar nu e corect sa traiesti din amintiri.

| GeOrGy2110 a răspuns:

Asi vrea sa indrept multe greseli, asa ca un singur ieri nu-mi ajunge mai bine privesc in viitor si incerc sa nu mai fac aceleasi greseli. deci raspunsul meu este NU

| MicutzaaPooh a răspuns:

Da...pentru inca o zi cu el:X

| Dyana_3851 a răspuns:

Da

| Sclipiciii a răspuns:

Da da da da da da da!

| denyiuly a răspuns:

Cu siguranta

| MladinA a răspuns:

Eu nu as renunta la o mie de "maine" ci dimpotriva as da o mie de "ieri" pentru un "maine"!

| Lacoste a răspuns:

Cu siguranta DA !

| LittleandLiars a răspuns:

Categoric DA!

| Cronos_7169 a răspuns:

As renunta si la 2 mii de maine pentru ziua in care am pierdut tot ce aveam mai de pret.sa schimb greselile...totusi viata merge inainte asa ca sad.

| ElleElena09 a răspuns:

Sincer,uneori as vrea sa dau timpul inapoi.dar avem doar o viata si trebuie traita asa cum este ea...cu bucurii si regrete...si oricum "dupa ploaie iese si un curcubeu" asa cum dupa fiecare suparare avem si bucurii.In concluzie:e bine sa ne amintim cu drag de"ieri", dar e mult mai bine sa traiesti cu intensitate "azi" si "maine"!

| LVLevel a răspuns:

Nu

| OmNom a răspuns:

Acum as spune da.
Dar mai tarziu as regreta aceasta alegere. deoarece pe patul de spital poate as mai avea nevoie de acele zile si nu una de ieri

| totalus a răspuns:

Ieri a fost chiar ziua in care m-am cuplat cu fata dupa care alerg de 4 ani... iar maine tocmai ca no sa ne vedem laughing... deci normal, bineinteles si iredutabil ca as da o mie de maine pentru una de ieri big grin

| surpriza a răspuns:

Buna...da as renunta la o zi de azi pentru una de ieri:d

| Drei a răspuns:

Nu, la cate chestii as avea de reparat ar insemna sa renunt la toata viata, oricum de chestile alea ma doare in laughing)

| alex50 a răspuns:

Categoric.
As face orice pentru o zi din trecut, nu neaparat ieri.

| wolw69 a răspuns:

Da cu siguranta dar ai renunta la omie de ieri pentru un maine?

| Dash a răspuns:

Da

| Dyana_3851 a răspuns:

Daaaaa