| w1cked a întrebat:

Am gasit mai demult un site (romanesc) tare interesant. despre OZN-uri, Noua ordine mondiala, Religii, Fenomene Supranaturale. si alte chestii interesante. Problema e ca nu am retinut/salvat site-ul si mi-e tare ciuda. Poate stie careva happy Please.

8 răspunsuri:
| InuIo a răspuns:

Nu stiu de site dar daca nu e foarte mult timp de cand l-ai gasit ai putea incerca sa il cauti in arhiva.

| AstralConfessor a răspuns:

Acesta este? http://www.enigme.ro

Răspuns utilizator avertizat
| w1cked explică (pentru InuIo):

Recent am formatat.

| w1cked explică (pentru AstralConfessor):

Nu este acesta, dar e interesant. Multumesc oricum.

| w1cked explică (pentru lolosaurus):

Daca tie ti se pare fiind bolnav etc. asta nu inseamna ca e asa pentru toti. Daca ai fi citit un articol sau mai multe, erai de alta parere acum.

Răspuns utilizator avertizat
| IhateRomania a răspuns:

Lovendal.net?