| AnaBubbles a întrebat:

Mi a venit acum o intrebare. Daca esti somnambul, poti sa nu mai fii?

4 răspunsuri:
| Neoriginalitate a răspuns:

Da...dar trebuie sa te linistesti, sa scapi de stres. Sora mea era somnabula cand era mai mica, si acum la fel, dar mult mai rar. Cand era mica era stresata de o profesoara, si era nasol, alerga prin casa, vorbea, mi-a zis ca-s prost odatalaughing dupa ce a stat o ora in picioare in fata mea cand aveam 12 ani la 3 noaptea. Era asa intuneric ca nustiam cine e, si am inghetat o ora de nu mai puteam, eram intr-o tabara. DA! scapi greu pentru ca scapi greu de stres si alte prostii...

| AnaBubbles explică (pentru Neoriginalitate):

Mersi! Succes in continuare cu sora ta! :-)

| Neoriginalitate a răspuns (pentru AnaBubbles):

Ei, bine, nu e asa grav, dar iti multumesc!

| Omori a răspuns:

Dap. Si eu am fost, dar de cativa ani nu mi-a mai povestit nimeni nimic despre aventurile mele nocturne.Ori nu mai au loc, ori sunt prea ciudate si le este rusine sa-mi spuna, ori am devenit un ninja somnambul.