| Bossu000918 a întrebat:

Buna seara lume ce credeți despre viața anterioară eu cred că înainte să mor m-am născut undeva in jurul Portugaliei și m-am rencarnat in altă viață anterioară ceea ce mă face să cred și îmi aduc aminte de ceva dintr-o altă viață anterioară

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai scapi cate un cuvant in portugheza la nervi sau de unde concluzia?

| Bossu000918 explică (pentru suntserios):

Nu dar cred că știu foarte bine de o altă viață care am avut-o și știu, dar nu îmi aduc aminte prea bine despre viața anterioară

| johnnny123 a răspuns (pentru Bossu000918):

"știu foarte bine de o altă viață care am avut-o" dar "nu îmi aduc aminte prea bine"

Deci definiția ta pentru "foarte" este "nu prea"