| Tyberiu2000 a întrebat:

Acum cateva zile am incercat un "experiment" ciudat care a avut un rezultat si mai ciudat.Stand in pat m-am gandit sa incerc ceva.Acel ceva era sa-mi folosesc jumatate din concentrare sa-mi lipesc picioarele(deoarece le aveam indepartate unul ce celalat)si cealalta parte din concentrare sa ma opun propriului gand.La inceput a fost amuzant,simzeam un sentiment de vibratie in picioare care ma uimea, dar dupa s-a intamplat ceva mai ciudat.Sentimentul de vibratie care il aveam in picioare a avansat spre tot corpul si intr-un moment s-a intamplat sa simt o unda concentrica care se indrepta din exterior spre interior ce avea ca terminatie o zona aflata intre inima si buric.De ce s-a intamplat acel fenomen? Apropo, dupa ce am incercat sa ma ridic din pat pentru cateva secunde eram paralizat(a durat foarte putin dar am putut sa o simt intr-un mod sau altull)p.s.scuzati-ma pentru greserile gramatece, am probleme cu scrisul si momentan n-am autocorectorul in romana.

3 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Unde ai gasit exercitiul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat faza cu proiectia astrala?

| Tyberiu2000 explică (pentru anonim_4396):

Am citit despre asta acum ceva timp dupa c e am trait in mod involuntar o asemenea experienta.Nu m-am gandit sa mai incerc dupa ce m-am speriat dupa prima incercare, dar totusi stiu ce este si cum se manivesta si o tehnica de a intra in aceasta stare cu imaginarea unei funii, dar din cate stiu nu prea seamana cu ceea ce mi s-a intamplat mie.