| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa podoaba la partenerul dumneavoastra, ce iubiti cel mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sufletul

19 răspunsuri:
| CatiiiJ a răspuns:

Ochii clar ..sunt superbi! si buzele la fel.

| IMC90 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))

NOname
| NOname a răspuns:

Totul.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna EmaShappy
nu iubesc pe jumatate, si nici bucatele. iubesc toata persoana cu fefecte si calitati, de aceia m-am castorit cu ellove strucklove struck si au trecut 24 de anisorilove strucklove struck si avem si 2 ingerasi minunatilove strucklove struck:
O zi minunata sa aihappy

| EmaS a răspuns (pentru caramela):

Buna,draga mea, multi inainte va doresc, eu am implinit 27 suntem putin mai ''batrani'' decat voi. Iti doresc sa te bucuri de minunata ta familie pana la adanci batranete!

caramela
| caramela a răspuns (pentru EmaS):

Multumesc!

| EmaS a răspuns (pentru IMC90):

Ce rusine, te gandesti la prostioare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paduricea.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Rusinica!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un set de colier, cercei si bratara cu citrine patrate... e superb si ii sta bine!

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Na.Na. Ce iti place cel mai mult la ea, pentru ca ea insasi este o bijuterie?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Binenteles ca valoarea, doh! Cui naiba ii plac gablonzurile?!

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Tie; dar asa, ocazional. Nestematele le pastrezi ''acasa''!

| shadovv a răspuns:

Faptul ca ar posibilitatea de a exista.

| RAY a răspuns:

Totul as inchideo in colivie sa fie doar a mea

profil =blog

| EmaS a răspuns (pentru RAY):

Esti cam egoist.happy

| RAY a răspuns (pentru EmaS):

Femeia e ca papagalu daca i dai drumul fuge la altu, imi vei spune ca nu-i asa ciudat realitatea imi demonstreaza ca e cum spun eu nu spun ca nu o fi si fete care nu sunt curve dar sunt rare

| Cleopa a răspuns:

Cea mai frumoasa podoaba a partenerului meu este inima lui ce mi-a daruit-o mie...