Apache
| Apache a întrebat:

Ce ati prefera mai mult?
sa scapati de haitele de caini din marile orase? ...sau de haitele de tzigani?

81 răspunsuri:
| ChocolateAddict a răspuns:

In nicun caz de caini.I-as duce la un adapost ceva, dar de rromi da.Imi este foarte frica de caini dar imi plac foarte mult(ciudat,nu?)Nu trebuie sa generalizam dar tiganii majoritatea omoara,fura,injura, cersesc, etc.

| DinuMarius26 a răspuns:

Unde-i Antonescu?sad

| D4N13L a răspuns:

Sincer la un caine ii dau o bucata de paine si ma lasa in pace
Da la un tzigan ca e om totusi nai ce sa'i faci
Concluzia: Scapa nene de rromilaughing

| butterfly0165 a răspuns:

Ambele variante

Răspuns utilizator avertizat
| denysukaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Haitele de tzigani deoarece ne fac de ras tara

| Alessandro1_1393 a răspuns:

A doua variantalaughing

| JustMe17 a răspuns:

De caini.Cat de discriminator poti fi...nu toti sunt asa cum spui tu! Si chiar de`ar fi.sunt si ei oameni! Si tu puteai fi in locul unuia dintre ei si nu cred ca ti-ar fi convenit tot ce se scrie aici.Ce sa mai zic.Mentalitatea romanului.De asta a ajuns tara asta de.Pace frate!

| Andreea_7386 a răspuns:

Rromi 100%

| mitici007 a răspuns:

De haitele de romani

| biancaa_3285 a răspuns:

Tiganii

| TOMITZA_8321 a răspuns:

Amandoua

| Divineeee a răspuns:

Buna! Pai sunt 2 feluri de rromi
-Aceeia care bantuie prin orase inbracati in hainele lor murdare mirosind urat cersind si furand,impreuna cu zecile de copii,stricandune ziua cu injuraturile lor si cu multe alte lucruri
-si rromi normali care is duc zilele traind cinstit alaturi de familia lor, educandus copii normal, persoane de incredere care nu jignesc si nu injura pe nimeni!
Eu as scapa de prima categorie de rromi care tiam spuso.Nu as scapa de caini pentru ca nu musca daca nu incepi sa tipi la ei sa arunci cu pietre dupa iei sa ii lovesi sau sa le faci rau intr-un fel sau altul.

| UnNaMeD123 a răspuns:

Amandoua

| Ratza_6881 a răspuns:

Si eu aman2 dar mai mult de tzigani. huaaa t`ai masa

| silviu51 a răspuns:

Toti prefera sa scape de TIGANI { vezi ca nu ai scris corect}!

| LaRy_8767 a răspuns:

Rromi oh go on

| adda6831 a răspuns:

Buna! eu una as prefera sa dispara cainii, deoarece sunt multi si ff rai. in schimb cu tziganii, majoritatea ma inteleg bine.:dhappy unii as prefera sa dispara intr-adevarhappy

| mariaradulescu a răspuns:

Tzigani

| Fabia_7095 a răspuns:

Mai intai de rromi. Ei sunt raul cel mai mare. Apoi si de haitele de caini.

| cannio a răspuns:

De ciooooori