| AvalohAlyn a întrebat:

Ce conteaza cel mai mult in viata?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Acum ca să nu ofer un răspuns pe lângă și să îți răspund strict la întrebare, îți voi zice dragostea.

11 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Dragostea împletită cu smerenie! Cele doua sunt o putere înfricoşată, mai vajnică decât oricare alta de pe faţa pământului, căci n-are asemănare.

| Doub a răspuns:

Fiecare lucru pe care-l facem.

| Dariusuu a răspuns:

Ce laşi în sufletul oamenilor.

Ce poate fi mai important decât asta?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul. Viața în sine contează.

| Clantza a răspuns:

Ce este viata?

| RaisaPretty a răspuns:

Sa fi sanatos si sa te bucuri de viata

| GangsterQuinn a răspuns:

Salut!
Pfff...buna intrebarea laughing Cel mai mult in viata conteaza ce isi doreste fiecare sa faca cu adevarat, se spune ca viata este data pentru a ne MÂNTUI si a ajunge in Imparatia lui Dumnezeu.
Insa fiecare in acesta viata are dreptul sa faca ce doreste cu adevarat.
Sper sa intelegi ce "conteaza cel mai mult in viata"winking

| Hokostbaby a răspuns (pentru GangsterQuinn):

Pai si daca nu exista dumnezeu si teoria evolutionista e adevarata si teoria big bang deasemnenea, ce e cel mai important in viata?

| Hokostbaby a răspuns:

Sa te respecti pe tine si idealurile tale.

| Rocky2 a răspuns:

Buna,cel mai mult conteaza sa te simti implinit si sa stii ca ai facut mereu ce trebuia si ca nu ai renuntat la ceva fara sa incerci.
Funda? daca te-am ajutat.