| AvalohAlyn a întrebat:

Ce conteaza cel mai mult in viata?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Acum ca să nu ofer un răspuns pe lângă și să îți răspund strict la întrebare, îți voi zice dragostea.

11 răspunsuri:
| Clantza a răspuns:

Ce este viata?

| GangsterQuinn a răspuns:

Salut!
Pfff...buna intrebarea laughing Cel mai mult in viata conteaza ce isi doreste fiecare sa faca cu adevarat, se spune ca viata este data pentru a ne MÂNTUI si a ajunge in Imparatia lui Dumnezeu.
Insa fiecare in acesta viata are dreptul sa faca ce doreste cu adevarat.
Sper sa intelegi ce "conteaza cel mai mult in viata"winking

Răspuns utilizator avertizat
| Rocky2 a răspuns:

Buna,cel mai mult conteaza sa te simti implinit si sa stii ca ai facut mereu ce trebuia si ca nu ai renuntat la ceva fara sa incerci.
Funda? daca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul. Viața în sine contează.

| Doub a răspuns:

Fiecare lucru pe care-l facem.

| Hokostbaby a răspuns:

Sa te respecti pe tine si idealurile tale.

| Hokostbaby a răspuns (pentru GangsterQuinn):

Pai si daca nu exista dumnezeu si teoria evolutionista e adevarata si teoria big bang deasemnenea, ce e cel mai important in viata?

| Dariusuu a răspuns:

Ce laşi în sufletul oamenilor.

Ce poate fi mai important decât asta?

| Mayar a răspuns:

Dragostea împletită cu smerenie! Cele doua sunt o putere înfricoşată, mai vajnică decât oricare alta de pe faţa pământului, căci n-are asemănare.

| RaisaPretty a răspuns:

Sa fi sanatos si sa te bucuri de viata