| FuckEverything a întrebat:

Ce liceu trebuie sa faci ca sa poti da la academia de politie?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrei7520152 a răspuns:

Cunosc pe cineva care a terminat la arte si a intrat la politie. putin conteaza la care liceu termini

| Biggiesan a răspuns:

Orice liceu atâta vreme cât obții diploma de bacalaureat.Așa că trage tare, oricum mai sunt și alte condiții.

| HyperionCo a răspuns:

Unul de top din orasul tau, unde "se invata". Opteaza pentru un profil de filologie sau bilingv. Insa tine ft mult de tine, sa te pregatesti si sa fii serios.