| anonim_4396 a întrebat:

Ce panseluta mea, sunt romanii asa de inapoiati?
http://www.youtube.com/watch?v=zBUJztI884M

11 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

La noi se aduna lumea la artisti adevarati cum ar fi Adrian The Wonder Child, Nicolae von Gutza si Sorinel The Golden Kid...

| IMINENT a răspuns:

Maui, manele e arta, nu stiai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Http://www.youtube.com/watch?v=zhsowFHAXoo
;)) minutu' 2:30
Melodie epica in Romania noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru IMINENT):

Eu cand am intrebat asta, mi-au sters imediat intrebarea si nu am putut sa aflu daca e manele sau nu.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cum arata panseluta ta? E colorata?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru мιнαɛℓα36):

Da, cam aceleasi culori, aproape ca panseluta tahee hee

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce ti-am gresit de mi-ai dat acest link laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care nu asculta oricine http://www.youtube.com/watch?v=Bpzxf_flm8M&feature=related

| shadovv a răspuns:

De parca ar avea vreun sens...

| unul1 a răspuns (pentru M25M):

Sa fin seriosi nu din cauza lui Wonder Child nu suntem noi mai destepti... noi am fost transformati intr-o colonie cu stil de invatamant american. Suntem ca niste sticle de Cola la care li se mai pune capac. Conducatorii tarii nu au nevoie de oameni cu personalitate ci de niste oite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Am venit sa-ti platesc spitalizarea.