| Miss17 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarea afirmatie :
"De la fiecare ceea ce alege sa faca, fiecaruia dupa cum este ales"

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Suna al naibii de complicat pentru mine!

| mgtow a răspuns:

Asta e buna pentru cei care lasa totul in mana destinului sau sunt pesimisti. Daca esti optimist/a si ai incredere in tine totul va fi asa cum gandesti.

| victorbold a răspuns:

Gagico eu am parerea ca tu ai luat intrebarea de aici : http://www.scribd.com/......ii-Ro.Aici ai si raspuns :P

| Miss17 explică:

Credeti-ma,si pentru mine este extrem de complicat laughing

| Miss17 explică (pentru victorbold):

Mmm.de fapt am luat intrebarea din manualul de Filosofie clasa a XII-a tip B. Mersi pentru.site oricum.

| victorbold a răspuns (pentru Miss17):

Si pentru ca ai fost sincera cu mine iti dau nota 10. mersi da?tongue