| florin1979 a întrebat:

Ceva noutati despre apocalipsa de pe 21 decembrie mai stiti? eu am auzit de o planeta nibiru ce va intra de nu stiu unde in sistemu nostru solar. tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Ce bine...

| anonimus44 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la "In Premiera" pe Antena 3 ca acesta este subiectul si in momentul acesta si emisiunea de duminica trecuta! Vei afla lucruri uimitoare si pareri uimitoare!

| Rosca_Robert_1994 a răspuns:

Nu se va intampla nimic pe 21 dec 2012, circul asta a fost creat pentru manipulatea maselor prin inducerea starii de frica si nesiguranta oamenilor pentru ai face mai "ascultatori"

Răspuns utilizator avertizat
| Amaluna a răspuns:

Bai fraierilor, daca chiar credeti in prostiile create de mass-media, sa stiti ca eu am aflat ca pe 34 noiembrie ne vom intoarce in timp sa ne reinnoim vietile si vom muri in 2011 intr-un incediu!
Helloooooo!, nu suntem in spatiu!

| Purec a răspuns (pentru J0KeRuL):

"Ba ce pana mea nu intelegeti ca apocalipsa vine cand vreau eu sa vina, si momentan nu vreau."

Cand vrei tu, dar nu uita ca trebuie sa imi ceri voie mie inainte

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei7520152 a răspuns:

News alert!

nu exista, e o prosteala pentru prostit lumea. si cum adica va intra? zici ca vine naveta enterprise, strabate sistemul solar de cateva mld de km latime intr-o luna jumate.laughing

| VladSilviu a răspuns:

Da ma. ai sa mori pe 21 decembrie de nai sa mai poti. si cica suntem in sec. 21 laughing halal oameni.