| DragosEsteCuTheAngel a întrebat:

Cn a incercat faza cu bloody mary? Mi-e cam frica sa incerk... cititi aici: http://www.lovendal.net/wp52/bloody-mary-fecioara-cea-sa ngeroasa/

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Eu am incercat de halloween...si,si-a facut aparitia si mi-a bagat limba pe gat!
mai bine se numea floody mary...ca m-a inundat cu saliva.
a fost inspaimantator!

13 răspunsuri:
| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

NU INCERCATI! Eu cred ca e doar o minciuna stupida care sperie saracii copii.auzi si cica e fecioara maria.asta-i chiar culmea.batjocoreste numele maicii domnului

| Zuzzi a răspuns:

Eu am incercatlaughing e.o porcarie. nu apare nimic.incearca.nu te lasa influentata de porcarii.

| Paulla a răspuns:

Eu am încercat, prima dată a avut un gust ciudat dar a doua oară a ieşit cum trebuia. Hm...stai. Tu nu vorbeşti despre cocktail, nu-i aşa?
Greşeala mea. Dacă vorbeai despre fantomă e doar o legendă. Fantomele nu există.

| DragosEsteCuTheAngel explică:

Dar ati vazut ca in articol spune ca sunt cazuri reale!

| Paulla a răspuns:

@DragosEsteCuTheAngel spune, dar nu există dovezi. Aşa şi eu pot să spun că pot zbura, dar fără dovezi n-are nici o valoare.

| DragosEsteCuTheAngel explică:

@paulla: nurolling on the floor

Apache
| Apache a răspuns:

Bloody mary e o chestie care a aparut in irlanda prin secolul 15-16 si acum toate pustoaicele incearca... logic ca nu e adevarat!
In primul rand daca iti apare bloody mary te omoara.cum dracu zic alea ca au vazut-o?
2).sunt 15.000 de ritualuri de genul asta.voi ati auzit numai de asta!
sunt altele mult mai rele...pe care sincer ...adevarat sau nu tr sa fii prea prost sa le incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te spanzure de clavicula.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Lovendal.net? Hai, pe bune! Mai baga o fisa!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Bunalaughing)) prietenul meu. dupa ce a vazut filmul. si dupa vreo 5 minute se dusese sa se spele pe fata si eu m-am dus la baie si am pus mana asa pe el si l-am speriatlaughing)

altceva mai grav nu s-a intamplat.este doar un mit urbanlaughing)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat faza si mie mi-a dat un pumn in fata...
Este adevarat nu incercatiI!crying

| Cordelia a răspuns (pentru tHeAnGeLoFwOrLd):

Dumnyiezo să te călauziască de drumul tău sora risipituare.

| Cordelia a răspuns (pentru Apache):

Apache Măcelaru' are drepate, să ţinem toţi un moment dă lecuregere, după ne dă Apache un baton dă salam gratis.