| Xena20 a întrebat:

Credeți că există fantome sau nu?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Eu văd prin parlament, guvern, ministere, prefecturi și primarii. Li se zice "aleșii neamului".

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista fantmome, deci culca-te linistita ca nu vin decat la criminali si raufacatori, nu la tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Defineste fantoma

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred în ele

| TimberWolf a răspuns:

Clar, vad multe aici pe TPU.

| gabicoo a răspuns (pentru TimberWolf):

Eu văd prin parlament, guvern, ministere, prefecturi și primarii. Li se zice "aleșii neamului".

| LisaJulie a răspuns:

Nu. Singurele fantome sunt tipii care creează asa numitele site-uri fantoma

| Cipi1212 a răspuns:

Există fantome. Sunt spiritele unor persoane care nu și-au îndeplinit scopul pe pământ.

| Theo94 a răspuns:

Nu. Tu?

| Turbo223 a răspuns:

Da am patit niste experiente care m-au facut sa cred.

| Xena20 explică (pentru Turbo223):

Ce experiențe? Poți să le povestești?

| Turbo223 a răspuns (pentru Xena20):

Desigur,o sa zic pe scurt.Am patit sa aud o voce specifica care ma striga pe nume.Am auzit o de vreo 3 4 ori, o data aveam vreo 8 ani, celelalte dati 13 respectiv 14.Prin 2018 cand am deschis usa de la dormitor am vazut in sufragerie o figura de om neagra cu pelerina care urca pe scari, n am bagat de seama evenimentu dar da m-a speriat, dupa prin 2019 auzisem pe la altii ca au vazut o umbra imbracata asemanator cu ce am vazut eu(o multime de lume,aparent e un fenomen).Cel mai recent, anul asta prin mai, mi s-a deschis usa singura de la camera, mai eram cu cineva, usa e buna, nu am mai patit niciodata decat in noaptea aia.Cam astea mi au fost experientele, sper sa nu mai patesc de acum nimic de genu, sa se mai duca si pe la altii laughing

| Xena20 explică (pentru Turbo223):

Ce bine era daca povesteai ziua nu noaptea? că si-asa eu nu prea pot sa dorm de obicei și stau și singura?

| Xena20 explică (pentru Xena20):

Nu știu de ce îmi pune semnul întrebării in loc de emoticoane

| Turbo223 a răspuns (pentru Xena20):

Si eu am unele nopti in care imi aminesc de astea si nu mai adorm?