Apache
Întrebare recomandată | Apache a întrebat:

Credeti ca exista ozn-uri?

Edit : de natura extraterestra.

62 răspunsuri:
| Userses a răspuns:

Au existat. Le-am mancat pe toate cu mamaliga si smantana.

| Userses a răspuns:

Ai editat intrebarea deci...pai n-am vazut vreuna. Nici pe Dumnezeu nu l-am vazut...so, it's what I choose to believe, I guess.

| Apache explică (pentru Userses):

Daca nu o editam cred ca primeam si amenintari cu moartea...

| HonneOnna a răspuns:

Normal,este imposibil sa fim singuri in tot universul.Este logic, daca noi existam, normal ca mai exista si altii

| mrjohanys a răspuns:

OZN=Obiect Zburator Neidentificat

| CichasEmo a răspuns:

Eu nu am vazut niciodata in realitate.Dar multe persoane au vazut aceste OZN-uri.Intr-un articol pe care l-am citit mai demult, NASA a spus ca de multe ori astronauti care au fost trimisi in spatiu au auzit si au vazut multe fenomene paranormale.Chiar si vecinul meu a dezvaluit cateva chesti legate de''oamenii verzi'' pe care le-a trait in realitate.Eu sunt o pasionata a fenomenelor paranormale, dar in legatura cu asta nu stiu ce sa zic.

| kitty_9669 a răspuns:

Nu,eu nu cred in extraterstri

| αlεxTzure a răspuns:

Nu cred ca exista!

| radupopa a răspuns:

Eu cred ca exista, deoarece OZN inseamna obiect zburator neidentificat si numai navele straine nu sunt identificate, iar asta duce direct la faptul ca exista OZN-uri.
Daca vrei uite un link unde sa vezi un OZN si cercurile care le facce:
http://ro.wikipedia.org/wiki/%C3%8Ent%C3%A2lniri_cu_OZN-uri
Primesc funda?

| Conner a răspuns:

Ozn-urile sunt create de presa si cei puternici pentru a tine populatia sub control

| Bristena a răspuns:

Eu cred ca da.

| Mentalist09 a răspuns:

Daca exista extraterestii noi am fii un expeciment ( noi nu ii vedem ) se joaca cu noi ..au tehnologie avansata big grin

| Mentalist09 a răspuns:

NU Cred! :@ Ozn:Obiect zburator neidentificat! Poate fii o casca a unui astronaut luminoasa?! rolling on the floor

| SATIR a răspuns:

Nu, in nici un caz nu exista. Daca ar fi existat, fii sigur ca am fi vazut si noi vreunul, si de-a lungul anilor ori ne omorau ei, ori noi pe ei laughing. Stai linistit/a si daca exista, nu se stie sigur. Eu unul nu cred ca exista happy

| xEndlessLove a răspuns:

Nuu. Eu una nu cred, dar altii da drooling.

| Arikumo a răspuns:

Universul este extrem de mare, foarte posibil sa fie chiar infinit, deci, automat, este o sansa infima ca oamenii sa fie singurele creaturi inteligente din intregul univers.

| BoysKiller a răspuns:

Au Existat! Dar Am Mers la extrateresti la ei si le-am dat un glont in cap si au murit si am plecat cu ozn-ul acasa si mai vazut si crede cas extraterestu Poveste reala!laughing Cum sa existe oznurii

| o3oDYAo3o a răspuns:

Normal ca exista si alte forme de viata in univers dar daca te intereseaza poti sa te uite pe discovery sau history pentru ca acolo sunt tot felul de cazuri care sunt povestite de martori oculari in care OZN-urile s-au prabusit laughing

| LucYusAnOnYmuos a răspuns:

Ozn-uri exista.Dar nu sunt ceea ce par a fi sau ceea ce omul interpreteaza a fi.sunt doar pentru a manipula costiinta civilizatiior cu privire la cine suntem noi si de unde venim.Se speculeaza k ar fi niste spirite malefice care au venit dintr-o alta dimensinune cu ajutorul masonilor iluminati, anticristi.2 dintre cei mai celebri cercetatori ostrologi de pe planeta au zis ca e inposibil ca niste corpuri de genu cum apar pe cer sa se comporte astfel cum ar fi: sa dispara instantaneu- sa isi schimbe forma- sa aiba o viteza egala cu cea a lumini, si multe alte chestii pe care le fac aceste presupuse ozn-uri

| tpuforyou a răspuns (pentru LucYusAnOnYmuos):

Raspunsul e simplu >sa presupunem ca ar exista *ozn>uri, dam timpul inapoi pana la aparitia avionelor de orice tip, daca oamenii din perioada respectiva vedeau pe cer o asemenea aeronava cum reactionau? ceva de genul ozn sau Dumnezeu?! happy
Acum noi ne miram de prietenii nostri extraterestrii, ei detin poate adevarul despre intreg universul, noi inca nu am reusit sa depasim viteza sunetului decat de 12 ori! si de aceea credem ca este imposibil sa faca asta!
Inca nu cunoastem decat ff putin despre univers!
bafta!
ps>totusi tind sa cred ca nu exista > am facut doar un scenariu sf!

| miriz a răspuns:

Eu,da cred desi nu exista semne clare

| kittyBast a răspuns:

Exista o planeta populata in galazia noastra, cate galazi exista in univers?-macar una mai trebuie sa fie populata, si dc sa nu fie mai inteligenti ca noi (daca exista inaintea noastra) 2- exista prea multe lucruri care orbiteaza in jurul temei asteia, nu se poate ca totul sa fie o minciuna

| Ddragons15 a răspuns:

Da eu cred am vazut destule articole care o dovedeste

| gabryella02 a răspuns:

Nu prea cred in extraterestrii. Dar s-a vorbit despre asta deci exista o mica posibilitate.

| servicestorepc a răspuns:

La cat de vas e universul e imposbil sa fim singuri, cat depre ozn-uri normal ca exista dar trebuie luat in seama ca incultura unor oameni au catalogat fenomene naturale sau alte cazuri perfect explicabile cu ozn-uri, Nasa in 1982 a inceput sa lucreze la o nava exact de forma traditionala preconceputa de ozn care devenea si invizibila ochiului uman nu doar a radarului, cred ca au fost recuperati si studiati finte extraterestre si totul e tinut in secret, si poate va veni timpul cand vom cunoste un adevar greu de inghtit acum, poate peste vreo 30 de ani:d

| mcdementu a răspuns:

laughing lasa vrajeala de unde ozn-urii
Voi credeti ce zic astia la tv laughing da parca trebuia sa murim laughing pe 21 dar vad k inca mai traiesc

| SieraBleckburn a răspuns:

Uite chiar nu este posibil sa fim singura forma de viata dar daca extraterestrii ar vrea sa ne atace ar putea oricand iar ozn este poate o nava poate altceva

| georgy12 a răspuns:

Obiecte zburatoare neindentificate, da.
Extraterestri, nu.

| CristiRaion121 a răspuns:

Sti ce cred? Ca tu esti ozn big grin

| whyyy a răspuns:

Da, eu cred ca exista si americanii au legatura cu asta.

| Apache explică (pentru whyyy):

Ozn-urile sunt consemnate inca din antichitate cand Americile nu erau inca descoperite, si cele mai multe aparitii nici macar nu sunt semnalate in America.
De ce intotdeauna este considerata America o superputere care controleaza lumea din umbra cand ei nu mai sunt in stare nici sa isi plateasca datoriile fata de China?