Apache
Întrebare recomandată | Apache a întrebat:

Credeti ca exista ozn-uri?

Edit : de natura extraterestra.

88 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu, eu nu cred ca exista deoarece daca ar exista am fi cunoscut deja extraterestrii care le conduc laughing.

| Konata a răspuns:

Totusi am auzit ca s-au detectat niste ozn-uri prin aer insa eu nu cred. Tu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in momentul in care o aeronava zboara la o altitudine mult prea mare sau nu poate fi identificata, automat devine OZN.

| Userses a răspuns:

Au existat. Le-am mancat pe toate cu mamaliga si smantana.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Eu cred doar ca exista undeva, in spatiul vast, o entitate mai mult sau mai putin inteligenta, de care sa fi sigur ca intr-un viitor indepartat ne vom lovi de ea.

| Narcis2007 a răspuns:

Obiecte zburatoare neidentificate da...nave spatiale extraterestre nu prea cred

| senstein a răspuns:

Da exista, dumnezeu nu exista.

NOname
| NOname a răspuns:

De acord cu fanaticdupatine.
Obiect zburător neidentificat poate fi aproape orice şi, desigur, sunt multe.

| Mentalist09 a răspuns:

Daca exista extraterestii noi am fii un expeciment ( noi nu ii vedem ) se joaca cu noi ..au tehnologie avansata big grin

| servicestorepc a răspuns:

La cat de vas e universul e imposbil sa fim singuri, cat depre ozn-uri normal ca exista dar trebuie luat in seama ca incultura unor oameni au catalogat fenomene naturale sau alte cazuri perfect explicabile cu ozn-uri, Nasa in 1982 a inceput sa lucreze la o nava exact de forma traditionala preconceputa de ozn care devenea si invizibila ochiului uman nu doar a radarului, cred ca au fost recuperati si studiati finte extraterestre si totul e tinut in secret, si poate va veni timpul cand vom cunoste un adevar greu de inghtit acum, poate peste vreo 30 de ani:d

| dragos9234 a răspuns:

OZN=obiect zburator neidentificat.
OZN poate fi si o barza.

| Seby90 a răspuns:

Exista viata extraterestra 100%.

OZN dupa definitie exista: obiect zburator neidentificat.

Orice avion militar poate fi OZN.

Daca viata extraterestra exista, si este avansata tehnologic. Cel putin pe planeta lor au mijloace aeriene de transport.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da, cred ca exista OZN-uri. Pentru unii un balon, un avion, elicopter, poate reprezenta un Obiect Zburator Neidentificat.

Apache
| Apache explică (pentru dragos9234):

Ozn in sensul unui obiect de natura extraterestra.
Nu cred ca necesita completare.

| LucYusAnOnYmuos a răspuns:

Ozn-uri exista.Dar nu sunt ceea ce par a fi sau ceea ce omul interpreteaza a fi.sunt doar pentru a manipula costiinta civilizatiior cu privire la cine suntem noi si de unde venim.Se speculeaza k ar fi niste spirite malefice care au venit dintr-o alta dimensinune cu ajutorul masonilor iluminati, anticristi.2 dintre cei mai celebri cercetatori ostrologi de pe planeta au zis ca e inposibil ca niste corpuri de genu cum apar pe cer sa se comporte astfel cum ar fi: sa dispara instantaneu- sa isi schimbe forma- sa aiba o viteza egala cu cea a lumini, si multe alte chestii pe care le fac aceste presupuse ozn-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dragos9234):

Pe când barza era obiect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Apache):

Eu am mers pe ideea unei intrebari pe masura chenarului tau.
Puteai sa intrebi de nava extraterestra! Are o definitie fixa si nu se putea confunda cu o barza.Numai bine!

| CichasEmo a răspuns:

Eu nu am vazut niciodata in realitate.Dar multe persoane au vazut aceste OZN-uri.Intr-un articol pe care l-am citit mai demult, NASA a spus ca de multe ori astronauti care au fost trimisi in spatiu au auzit si au vazut multe fenomene paranormale.Chiar si vecinul meu a dezvaluit cateva chesti legate de''oamenii verzi'' pe care le-a trait in realitate.Eu sunt o pasionata a fenomenelor paranormale, dar in legatura cu asta nu stiu ce sa zic.

| Predator30 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.

Apache
| Apache explică (pentru anonim_4396):

Am mers pe definitia populara... oricum majoritatea ati inteles la ce fel de ozn-uri ma refeream.

| Userses a răspuns:

Ai editat intrebarea deci...pai n-am vazut vreuna. Nici pe Dumnezeu nu l-am vazut...so, it's what I choose to believe, I guess.

Apache
| Apache explică (pentru Userses):

Daca nu o editam cred ca primeam si amenintari cu moartea...

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand te uiti pe sus si vezi ceva ce nu poti identifica(adica nu poti sti ca este barza) spui ca ai vazut un ozn.
Daca ai sti ca este barza nu ai spune ca este ozn

| dragos9234 a răspuns (pentru Apache):

Pai...
Extraterestrii cu siguranta exista insa nu cred ca au fost in vizita la noi fara a se arata.

| XBrunetteX a răspuns:

Cred in OZN-uri, cand OZN inseamna O Zdreanta Neidentificata". laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Predator30):

Da' tu nu crezi in predatori? Prrrrrrrrrrrr! laughing

| Predator30 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Buna asta laughing)))

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Pai trebuie sa-ti raspund la o intrebare, si, in functie de calitatea raspunsurilor, utilizatorul acorda o medalie raspunsului cel mai bun, in functie de perspectiva.
Eu nu colectionez funde.Multumesc,oricum.

| Conner a răspuns:

Ozn-urile sunt create de presa si cei puternici pentru a tine populatia sub control