| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Credeti ca si-n Romania vor avea loc revolte impotriva cioroilor, asa cum a fost in Bulgaria?

14 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Din nou intrebari legate de tigani?

| rapa a răspuns:

Imi bag pl an ei tigani hai sa ii executam

| ionutzu94 a răspuns (pentru rapa):

Cea mai buna idee posibila!

Apache
| Apache a răspuns:

Romanii s-au revoltat o data acum 20 de ani.si pana si atunci au facut-o cu frica!
tu chiar crezi ca o sa se revolte cineva? o sa se inchida toti in casa si o sa faca scandal pe libertatea.ro...

| Skylar a răspuns:

"Ihr Kampf" laughing
[{non}majuscula]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de azi daca as avea o pusca mitraliera,as sti unde sa ma duc si la cine.dar daca vrei sa te revolti,fa-o impotriva celor care vor sa traiasca fara sa munceasca.fa-o impotriva patronilor care practica sclavagismul modern si angajeaza pe proba o luna, doua, 1-2-3 zile fara sa-si plateasca salariatii,care nu platesc drepturile sociale ale angajatilor,politicieni, tigani hoti, si inerlopii care nu produc nimic dar vor.revolta-te impotriva legilor nedrepte care erau si inainte cand muncitorii faceau greve din cauza conditiilor si salariilor mizeremsi erau impuscati.

| AncaElla a răspuns:

Ar trebui, altfel peste 50 de ani noi, romanii, vom fi minoritatea din Romania.

| Flav a răspuns:

Nu. Chiar daca nu ne place, pana si bulgarii sunt peste noi ca educatie si mentalitate. Noi ne strangem doar cand e ceva de furat sau de dat pomana, ne este frica sa luam vreo initiativa, singura masura este sa dam din gura, fiindca nu ne costa nimic.

| bendis92 a răspuns:

Sper din tot sufletul.ar fi tare sa se organizeze un event pe facebook "Inapoi in India cu voi" laughingpe bune, ne fac de rusine ar trebui sa facem ceva in legatura cu asta

| Cocodrilo a răspuns:

Cum ai nimerit sa pui intrebarea asta la Stiinta si Filosofie?

Răspuns utilizator avertizat
| Încrucişătorul a răspuns:

N-avem sange in boase.

| hate1t4ll a răspuns:

Da,revolte pe net ca pe afara ne scuipam si intre noi.

| CPR a răspuns:

Decat sa ne revoltam mai bine ne-am gandi cum am putea convietui cu ei, cum am putea sa-i integram in societate si sa le dam un loc de munca.
Eu m-as rezvrati impotriva tiganilor care au palate si masini scumpe la astia le-as confisca totul daca nu ar putea sa justifice de unde au acumulat bunurile.