| Cristian2003 a întrebat:

Credeti ca telechinezia este cea mai puternica super putere pentru ca daca cineva te-ar ataca cu energie de exemplu sau te-ar ataca fizic tu ai putea sa-i manipulezi atacul?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sharinganul le bate pe toate.

| Barb0Senpai a răspuns:

Vad ca ai o obsesie cu telechinezia laughing Eu nu cred ca exista "cea mai puternica superputere", deoarece fiecare putre are avantajele si dezavantajele ei. Lupta fizica te poate ajuta intr-o situatie cel mai bine, in alta situatie telechinezia ar fi cea mai buna, etc
Nu prea poti compara aceste puteri, deoarece au domenii separate fiecare in partewinking

| Barb0Senpai a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu uitam Rinnegan-ulwinking

| Mayar a răspuns:

Eu cred ca puterea apei e cea mai tare - te poti evapora, deci invizibil, poti ingheta si sparge in mici bucatele, iar sursa de energie a apei e uimitoare, deci nu ai ramane niciodata on pana de curent, adica energie