| RAY a întrebat:

Cum poate aparea homosexualitatea peste noapte? Daca homosexualitatea nu e genetica cum poate aparea spontan? As vrea raspunsuri de la persoane care au habar de biologie

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Serios? Stii cat de ofensiv este comentariul tau? Este ca si cum ar spune cineva ca heterosexualitatea trebuie tratata...
Este ok sa fii gay, pacat ca romanii sunt prea incuiati la cap si nu stiu altceva decat sa judece!
OMG, tratament, mor laughing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Homosexualitatea, nu cred ca are vreo legatura cu genetica, e mai mult o boala psihica cu transmitere prin telepatie. Si de altfel este o boala contagioasa, care necesita tratament.

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are rost sa mai vorbesc, uita-te la acest videoclip:
https://youtu.be/243gqNzPYQg

| Mayhem666 a răspuns:

Homosexualitatea nu apare peste noapte, cei care spun asta sunt niste idioti, oamenii care sunt homosexuali se nasc asa. Atunci cand sunt in pantecul mamei lor, fetii primesc un fel de hormon la un anumit stadiu, iar daca acei feti sunt prea sensibili pentru acel hormon, il resping, si apoi iti dai si tu seama ce se intampla in continuare. Mai sunt multe de explicat, dar nu stiu sa o fac prea bine, poti sa gasesti mai multe informatii aici :

https://www.youtube.com/watch?v=0xfzmLzFw48

Sper ca am pus videoclipul corect, nu mai stiu sigur daca asta era, dar sper ca am pus corect.

| Mimimi2001 a răspuns:

Homosexualitatea este ceva natural, nu lua in consideratie ce zice lumea, s-a demonstrat comportamente ce denota homosexualitatea si la animale, deci iesind din faptul ca animalele nu au ratiune si nu isi controleaza activitatea denota faptul ca acest lucru are treaba cu transmiterea ereditara, dar si mai multi factori de mediu inexplicabili ce difera de la caz la caz. Pace)

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Telepatic haaaaaaaaa

| Ecaterina2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca prostia postarii tale sau fie contagioasa!

| RAY explică (pentru Clorox):

De acord cu tine, homosexualitatea este acelasi ca hetrosexualitatea

| drutzix a răspuns:

Homosexualitatea e genetica