| LaYeR a întrebat:

Daca ai merge la doctor si ai afla ca mai ai o saptamana de trait, ce ai face?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Aş mai trăi o săptămână. N-am făcut toată viaţa nimic spectaculos...de ce aş începe să fac ceva când sunt pe moarte?

40 răspunsuri:
| piciuxx a răspuns:

Mi-as trai viata din plin.

| valahu a răspuns:

As intra pe TPU si as raspunde la intrebari idioate ca a ta big grin

| Aaaandreeeeeeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mas duce sa stau cu parintii mei...

| ChioruL14 a răspuns:

M-as sinucide, ce rost are sa ma chinui 7 zile?

| lauriss86 a răspuns:

Nu e o intrebare ´´tampita´´e o intrebare foarte buna, si ma gandesc acum la un prieten care a aflat ca are o boala incurabila si il vad ca are mai multa putere el ca noi ceilalti care pe ascuns plangem, eu daca as mai avea o perioada de trait si as sti ca o sa mor. m_as duce in america si as strange pe cineva in brate pentru ultima data

| vladmR a răspuns:

Mi-as trai la maxim ultimele 7 zile

| shadovv a răspuns:

As spune adevarul tuturor. De fapt asta ar trebui facut mereu!

| quartz1999 a răspuns:

As face ce mi-ar place cel mai mult si ma-si distra la maxim

| chupachups1234 a răspuns:

As renunta la scoala, sau m-as duce in continuare, as avea grija sa nu afle profesorii si as face tot posibilul sa ii enervez si sa iau numai 3, as face lucrurile pe care nu am reusit sa le fac niciodata si mi-as trai viata din plin. Saaaau probabil as sta in casa si nu m-as gandi la altceva decat o sa mor o sa mor o sa mor o sa mor in timp ce stau pe net spunand la toata lumea acelasi lucru.laughing

| Tania a răspuns:

Nu a-si mai tine cont de nici o regula! Cred ca a-si face tot ce mi-ar trece prin cap. Distractie non stop poate ca a-si incerca sa traiesc cum nu am trait niciodata.
Asta in cel mai bun caz, dar daca ar fi realitate...cred ca a-si cadea in depresie.Ce bine ca nu stim cand o sa murim.

| Λndrei a răspuns:

As opri toate ceasurile din lume.

| JeSa a răspuns:

Probabil, i-as spune tipului pe care il plac sa ne-o tragem pana mor. Macar sa stiu ca mor satisfacuta.

| sabin89 a răspuns:

M-as inscrie in PSD. Sa moara unul de-ai lor, nu unul de-ai nostri.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Întrebare logică.
Ce banana mea am făcut eu făcut eu atâta timp, şi aflu aşa, într-o doară, că mai am o săptămână de trăit?! Nu am avut şi eu. ceva indicii, cum că n-aş fi chiar aşa de ok?
happy.

| EmaS a răspuns:

M-as pocai si mai mult, mi-as cere iertare tuturor si le-as spune ca totul este trecator, dar conteaza locul unde iti vei petrece vesnicia cu Dumnezeu ori despartit de El pentru totdeauna.

| Vizitiul a răspuns:

As viola-o pe RelatiiCuClientii. Pe urma, m-as injecta cu adrenalina si as sari de la etaj. E ceva sa mori regulat si injectat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As trai in continuare in acelasi mod.Soarta nu o putem schimba si abuzurile nu aduc nimic bun.Numai bine.

| EmaS a răspuns (pentru ChioruL14):

Ar fi cea mai gresita alegere pe care ai putea sa o iei. Faptul ca ai timp de sapte zile sa te pregatesti pentru eternitate ar trebui sa meditezi mai adanc, mai serios la locul unde iti vei petrece vesnicia, la Dumnezeu. Important ar fi ca, macar in al doisprezecelea ceas sa te impaci cu Dumnezeu prin jertfa Fiului Sau si sa iIl primesti ca Domn si Mantuitor personal.

| Dumnezău a răspuns:

M-as sinucide, ca suferinta fizica nu are ce cauta pe lumea asta, si nu vreau sa ma doara nimic.Mai bine mor de mana mea, decat de mana organismului.

| Lunia a răspuns:

Mi-as trai viata la maxim happy
in prima zi as cauta un baiat si mi-as face de cap cu el happy si apoi l-as parasi,
in a doua zi as vrea sa merg la ceva concert rock...
si in ultima zi as vrea sa incerc drogurile (imi plac lucrurile care ma ametesc pentru ca asa simt ca traiesc )

| morningstar a răspuns:

As face un 'bilant' al vietii mele. As incerca sa imi amintesc toate momentele in care poate am facut ceva care a 'daramat' o persoana; as vizita toti prietenii mei si ne-am aminti toate momentele placute petrecute impreuna; as mai citi inca o carte; as mai ajuta un sarac, un bolnav; as mai asculta odata povestea vietii unui batran; as ramane o noapte afara ca sa pot urmari soarele rasarind dimineata; as face tot ce inca nu am reusit sa fac; si nu in ultimul rand, mi-as trai ultimele zile gandidu-ma la Cer, la ceea ce ma asteapta, la toti cei dragi pe care urmeaza sa ii vad.

| JeSa a răspuns (pentru morningstar):

Irina, bla, bla, 'vrabia malai viseaza'.

PS - chiar, decat sa te gandesti la Cer, mai degraba te-ai gandi la pamantul care-ti va astupa pe veci, craniul.

Ai un discutabil de la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul imi traiesc fiecare zi ca pe ultima nu ar fi ceva special doar ca poate as face mai multe

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Aș inceta să mai merg la doctor.

| Shammal a răspuns:

As rade big grin si mi-as trai viata in continuare, eu hotarasc cand plec de aici

| andrei a răspuns (pentru sabin89):

Mai bine te-ai face ungur!

| andrei a răspuns:

AS face ce nu am facut pana atunci!

| jony a răspuns:

Eu unu as jefui o banca! Sa-i las pe ai mei cu bani daca tot s-au chinuit sa ma creasca macar sa le las ceva si lor.Ei s-au chinuit atat si asa usor sa ma scap de ei.hmm ...naspa...in zilele noastre trebuie sa stii si cand sa mori!happy

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

As omori pe cativa.

| morningstar a răspuns (pentru JeSa):

laughing) Poti sa imi dai si mai multi Discutabil, nu doar unul, ca nu ma deranjeaza, eu nu raspund pentru voturi sau pentru funde. Si ca sa iti spun adevarul, chiar nu visez. Chiar asta as face! Ma gandesc la Cer pentru ca pe mine asta ma asteapta ( e normal ca tu sa nu te gandesti la Cer din moment ce stii ca nu o sa ajungi acolo); la pamant nu am de ce sa ma gandesc, am trait destul pe el si am vazut tot ce se poate vedea, nu ma incanta asa ceva. Pamantul va astupa pe veci corpul meu, dar eu voi trai in spirit o vesnicie in Cer! Tu unde vei fii in acel timp?